Haber & Duyurular

Bağcılar Güvenilir Emlakçı , Güvenilir Emlakçı Olmanın Püf Noktaları

Yayınlanma Tarihi: 12/02/2020

Bağcılar da Güvenilir Emlakçı.

Güvenilir Emlakçı Olmanın Püf Noktaları

İşimiz Dürüstlük Kazancımız Güveniniz İlkesi ile yola Çıkmış Olan Firmamızın  meslektaşlarımıza ve müşterilere  tavsiyeleri , 

Ev alım ya da satım işlemlerine yönelik süreçler dâhilinde her detayın büyük bir titizlik ve dikkatle takip edilmesi gerekir. Bu doğrultuda emlakçılar ile müşteriler arasında tam güvene dayalı bir bağ kurulması oldukça önem taşıyan konulardan biridir.

Gayrimenkul almak ya da satmak isteyenlerin emlakçı seçiminde önem verdikleri esas nokta güven duygusunun sağlanmasıdır. Bu nedenle, emlakçıların, müşterilerinin güvenini kazanacak ilişkiler kurmaları, gerek ilk iletişiminde, gerekse uzun vadede başarıya ulaşmalarının temelini oluşturur. Peki, bir emlakçının müşterilerinin gözünde güven kazanması için neler yapması gerekir?

Doğru İletişim Kurun
Müşterilerin gözünde güvenilir emlakçı olabilmek için, öncelikle onlarla doğru bir iletişim şekli yakalamak gerekir. Bu doğrultuda, amacınızın sadece para kazanmak olmadığını ve bir emlakçı olarak onlara fayda sağlamak adına çalıştığınızı hissettirecek bir arkadaşlık ilişkisi kurabilmeniz, aranızdaki güven bağını oluşturmaya yardımcı olur.

Tavsiyelerle Uzmanlığınızı Gösterin
Ev satmak isteyen müşterilerinize, satış sürecinde en iyi fiyat ve en uygun alıcıyı bulabilmeleri ya da ev satın alacak olanlara da istedikleri özelliklere uygun alternatiflere ulaşabilmeleri konusunda tavsiyeler vermeniz, onları önemsediğinizi ve desteklediğinizi hissettirir. Bu hisler doğrultusunda güven duygusu oluşur. Yanı sıra, evin bulunduğu lokasyona dair önemli ve özel bilgileri, sektör gelişim beklentilerini müşterilerinize sunarak, o bölgeye dair uzmanlığınızı gösterebilir ve müşterilerinizin gözünde bilgili ve işinin iyi yapan güvenilir emlakçı imajı oluşturabilirsiniz.

En İyi Fiyat Teklifini Verin
Gayrimenkul alım ve satım sürecinde, müşteriler tarafından değerlendirmeye alınan en önemli detay, hiç kuşkusuz fiyat teklifleridir. Bu açıdan, müşterilerin gözünde güvenilir bir emlakçı olabilmek için gayrimenkule yönelik en doğru ve uygun fiyat teklifini sunmak önem taşır. Her iki tarafın da memnun olacağı en doğru ve uygun fiyatın belirlenmesi konusunda kendini gösteren emlakçı, bu sayede hem alıcı hem de satıcının çıkarlarını koruduğunu göstererek aradaki güven duygusunun pekişmesini sağlar. Aynı zamanda emlakçılar, alıcı ve satıcıların farklı fiyat beklentileri doğrultusunda ortaya çıkan anlaşmazlıklarda arabulucu bir tavır sergilemeli ve fiyat üzerinden indirim taleplerini bu çerçevede değerlendirmelidir.

Kendinizi Doğru İfade Edin
Bir emlakçı olarak müşterilerinizin güvenini kazanmak için yapmanız gerekenlerden biri de kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilmenizdir. Bu noktada, emlak sektörüne dair tecrübelerinizi, başarılarınızı ve geçmiş dönemlere dair müşteri deneyimlerinizi doğru ve etkili bir biçimde anlatarak, müşterilerinizin sizi değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Anlattıklarınız, müşterilerinize size güvenmeleri için nedenleri olduğunu hissettirirken, bu sayede güvene dayalı bir ilişki kurmanız da mümkün olacaktır.

Son Haberler

Emlak Vekaletnameleri

Vekâletname Çeşitleri 176 Vekâlet çeşitleri  Yapılışına göre vekâletnameler  Ver...

Devamını oku

Emlak Danışmanı Kimdir? Emlak Danışmanı Ne Yapar? Emlak Danışmanının Görev Sorumlulukları Nelerdir?

Emlak Danışmanı Kimdir? Emlak danışmanı; villa, konut, arsa ve benzeri mülklerin alım, satım ve kiralama gibi iş...

Devamını oku

Bağcılar Güvenilir Emlakçı , Güvenilir Emlakçı Olmanın Püf Noktaları

Bağcılar da Güvenilir Emlakçı. Güvenilir Emlakçı Olmanın Püf Noktaları İşimiz Dür&u...

Devamını oku

Hangi Evler Krediye Uygun

    Konut kredisi ile ev alabilmek için almak istediğiniz evin konut kredisine uygun olması gerekir....

Devamını oku

Güncel Konut Kredisi Oranları

Konut Kredisi Faiz Oranları   Bankalar Kredi Tutarı min-max Vade Süresi min Faiz min-max  ...

Devamını oku
 
https://www.gokturkemlak.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -