Bağcılar da Emlak Fiyatları Hakkında

Bağcılar da Neden Emlak Fiyatları Bu kadar Yüksek ?

Bağcılar da emlak fiyatlarının her geçen gün artmasının sebebleri hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar ve yıllardır bu sektörün içersinde olmamamızın getirmiş olduğu tecrübeler dahilinde konu hakkında ki tespitlerimizi siz müşterilerimizle bu makalede paylaşmak istedik.

Firmamız Göktürk Emlak ve Arsa Ofisi olarak Bağcılar emlak değerlerinin son zamanlarda artış sebebplerini araştırdık.

Son zamanlarda emlak satış fiyatlarında ki artışın sebbeplerini bir kaç sebebi olduğunun kanaatine vardık.

Peki şimdilerde ülke piyasasının nakit akış darlığı çekmesine rağmen neden emlak fiyatları düşüşte değilde sürekli artış halinde dediğinizi duyar gibiyiz.

Broker ımız Taşkın Tuncay ile yaptğımız bu söyleşide eminim siz değerli müşterilerimizinde evet olması gereken fiyatlar haklılık payı var diyeceğiniz yorumlarını aldık.

Taşkın Tuncay ile yapmış olduğumuz bu söyleşide bize tecrübelerini şu şekilde aktardı. Biz de sizinle bu tecrübeleri direkt olarak paylaşıyoruz.

Soru : Sayın Taşkın Tuncay,  Bağcılar da neden emlak fiyatları artış gösteriyor. Üstüne üstelik her geçen gün piyasalarda  nakit akış darlığı varken?

Cevap : Evet ülke olarak dar bir boğazdan geçmemize rağmen yine de Türkiyenin incisi , ekonokomimizin dinamizmi olan İstanbul kentimizin En yoğun bölgelerinden biri olan Bağcılar ilçemizde yoğun taleplerin getirmiş olduğu bir fiyat artışı söz konusudur. Bu fiyat artışı hem kiralamalarda hem de satışlarda kendini oldukça belirgin göstermektedir.

 
https://www.gokturkemlak.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -