Hakkımızda

Göktürk Emlak ve Arsa Ofisi;

Her çeşit gayrimenkulün alımı, satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir.

Sitemizden, portföyümüzdeki Emlakları istediğiniz an inceleyebilirsiniz. Kullandığımız otomatik Emlak yönetim sistemi ile portföyümüzde kayıtlı Emlaklardaki değişiklikler anında İnternet Sitemize yansımaktadır. Böylelikle site ziyaretçilerimize güncel bilgiler sunmaktayız.

Satılık veya Kiralık gayrimenkulünüzün portföyümüze eklenmesi için Telefon ile iletişim kurabilirsiniz.(İsterseniz Whatsapp dan Emlak bilgileri ve resimlerini gönderebilirsiniz.)

Aradığınız Emlaklar için +90 546 420 54 50 ve +90 546 420 54 53 Telefon numaralarımızdan  Emlak talebinizi iletebilirsiniz. Danışmanlarımız tarafından en kısa zamanda. Aradığınız özellikteki emlak portföyümüze eklendiği anda otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.

Göktürk Emlak ve Arsa Ofisi olarak;

Tüm hizmetlerimizde, güvenilirliği ve dürüstlüğü en önemli prensip olarak kabul eden Firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Firmamız İstanbul İli Bağcılar İlçesinde faaliyet göstermekte olup tüm trakya bölgesinde İstanbuldan Edirne ye kadar daire , arsa, tarla , villa, işyeri, konut alım satımı ve aracılık işleri yapmaktadır.

Trakya bölgesinde Tekirdağ, Kırkalareli , Edirne ve Çanakkale ili dahil olmak üzere tüm ilçelerinde arsa tarla ve villa alım satım yapmakta olup ayrıca aracılık hizmetleride güvenli ve dürüst olarak siz müşterilerine sunmaktadır. 

 

 
https://www.gokturkemlak.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -